مشاوره پزشکی

التهاب پرستات وکیسه های منی - پرسش 1111

 • تصویر کاربر داود جمعه ۱۶ فروردین ۹۸( 2 ماه پیش) پروستات
  باعرض سلام جناب آقای دکتر بنده 50سال سن دارم حدود یک سال سه ماه قبل با علائم تکرر ادرار ودرد در نوک آلت به پژشک متخصص مراجعه کردم وپس از انجام سی تی وسونو دکتر تشخیص التهاب پرستات وکیسه های منی را دادپرستات کمی از حالت طبیعی بزرکتر اس 38ومقدار کمی ادار در مثانه باقی می ماند ودو دوره سه هفته ای انتی بیوتیک تجویز کرد ومشکل خیلی کم شد پس از قطع داروها کپسول پروتال تجویز کرد هر شب یک عدد به محض قطع کپسول علائم تکرر ادار ظاهر می شود ولی از چند روز قبل فشار ادارم خیلی کم شده ومقداری درد در ناحیه زیر دل وپهلوها وهمچنین در کمر احساس می کنم بعض مواقع نوآلت احساس کمی درد دارم خواهش دارم راهنمای فرمایید با توجه به تعطیلی های عید آیا با برگشت دکتر ها به سر کار این موضوع برای کلیه ها مشکل ساز است یا خیر وجهت رفع مشکل باید چه کاری انجام دهم آیا از نظر شما جراحی نیاز است یا خیر
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۶ فروردین ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام،شما دچار پروستاتیت مزمن شده اید
   لطفا مقاله بنده راجع به پروستاتیت مزمن را در سایت مطالعه بفرمایید
   هم‌چنین کلیپ مصاحبه بنده در برنامه به خانه برمیگردیم را میتوانید مشاهده کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

127+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.