موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

توده مثانه - پرسش 6803

 • تصویر کاربر . شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 411 مثانه
  سلام اقای دکتر وقتتون بخیر
  پدرم مبتلا به توده مثانه بودن و اواسط اسفندماه توده رو خارج کردند کهlow gradeبود.هفته پیش قبل از ب ث ژ تراپی ازمایش ادرار انجام شد و جلسه اول تزریق شد ممنون میشم نظرتون رو اعلام کنید که مورد مشکوکی در ازمایش ادرار وجود داره یا نه ؟و اینکه ازمایش ادرار قبل از هر جلسه تزریق ب ث ژ باید انجام شه؟
  ببخشید اگر متن سوال طولانی شد باتشکر از زحماتتون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام،نیازی به آزمایش ادرار قبل تزریق نیست

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است