موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

وجود ورم در ناحیه اینگیونال چپ - پرسش 489

  • تصویر کاربر مریم چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 343 سوال های دیگر
    باسلام. وقت بخیر. ببخشید با توجه به اینکه خانم میباشم، چند سالی است در ناحیه اینگیونال چپ، متوجه برآمدگی تقریبا سفتی شده ام که بزرگ ترین اندازه آن، اندازه تخم مرغ معمولی است. البته وجود این برآمدگی همیشگی نبوده و گاهی اوقات و بیشتر در فاصله شب تا صبح از بین میرود، مثل بادکنکی که مایعی داخل آن باشد یا حتی بادی داخل آن باشد، خالی شودولی بادکنک خالی باقی بماند. یعنی حتی زمانی که برآمدگی به اصطلاح خوابیده باشد، بازهم سمت چپ برآمده تر از سمت راست آلت تناسلی است. با توجه به اینکه چندین بار سونوگرافی انجام شده،و هیچ تشخیصی داده نشده، از شما خواهشمندم در حل این مشکل کمکم کنید. در ضمن فقط تنها زمانی که به بزرگترین اندازه برسد، احساس درد نه، حالتی بین سوزش و درد احساس میکنم. پیشاپیش از وقتی که میگذارید، سپاسگزارم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 5 سال پیش)
      سلام،لطفا" جهت معاينه تشريف بياوريد مطب

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است