موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

خود ارضایی - پرسش 5665

 • تصویر کاربر امیر پنجشنبه ۸ اسفند ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 400 بیماریهای جنسی
  سلام. دکتر من حدودا 29 سالمه و مدت 7و8 سالی درگیر خود ارضایی بودم. الان حس میکنم دچار انزال زودرس و عدم نعوظ شدم. اما چند وقتیه سبک زندگی رو تغییر دادم. ورزشت به صورت منظم، رژیم غذایی شامل میوه و سبزیجات رو هم دارم رعایت میکنم. مدتی هم هست من دیگه ایران نیستم که حضوری مشاوره بگیرم ازتون. الان من چند تا سوال از خدمتتون داشتم.
  اینکه این آثار از بین میرن؟ ترس این اتار باعث استرس در خصوص ازدواج شده.
  یه سری محصولات رو هم به صورت انلاین دیدم به نظرتون مصرف کنم؟
  NEO40 DAILY 30 Lozenges
  Optimox, Iodoral, Iodine/Potassium Iodide
  Organic Herbal Premature Ejaculation Pills
  Pack of 40 Charak Neo Tablets For Cures Premature Ejaculation Narurally 75 Count
  ا
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۸ اسفند ۹۸( 4 سال پیش)

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است