موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

اختلال در نعوظ و زود انزالی - پرسش 1807

  • تصویر کاربر شب یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 661 بیماریهای جنسی
    سلام و درود
    بنده 35 سال دارم تا یکسال پیش هیچ گونه مشکلی در خصوص مسائل جنسی نداشتم و تقریبا میشه گفت آدم داغی در مسائل جنسی بودم ولی اخیرا دچار زود انزالی و اختلال در نعوظ شده ام خودم هم احساس میکنم که نیروی جنسی ام افت کرده است در ضمن چند وقتی هستش خوابم بیشتر شده و وقتی به رختخواب میرم حس بیرون اومدن از رختخواب رو ندارم و دوست دارم بیشتر بخوابم معمولا هم احساس کسالت و خستگی دارم در بعداز ظهر هم معمولا بین دو تا 4 ساعت میخوابم شغل بنده نیز اداری هستش
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش)
      سلام،لطفا ازمایش هورمونی تستسترون،LH/FSH/PRL را انجام داده و با جواب ان به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است