موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تغییر رنگ منی ب قهوه‌ای - پرسش 6142

  • تصویر کاربر مجید پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 641 مثانه
    با سلام و خسته نباشید و تبریک سال جدید،
    اینجانب مجید مدتی هست ک رنگ منی در من ب رنگ قهوه‌ای البته قطرهای اول ب رنگ قهوه‌ای و قطرهای خروجی اخر ب رنگ طبیعی تغییر پیدا کرده قبلا هم بعضی اوقات موقع ادار یا بعداز ادرار لکه خون میامد البته این نوع موقتی بود هر چند گاهی و همراه ب سوزش در سر الت چیزی شبیه خروج سنگ کلیه، ممنونم جواب بدین علت چی هست و ب کجا و ب چ قسمت مراجعه کنم با تشکر از لطف شما
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام،شما دچار هماتو اسپرمیا شده اید در صورت تداوم به پزشک ارولوژی مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است