مشاوره پزشکی

مشکلات مثانه و درد بیضه - پرسش 579

  • تصویر کاربر علی جمعه ۳۰ آذر ۹۷( 7 ماه پیش) مثانه
    سلام دکتر بنده25 سالمه از قبل سونوگرافی دادم مثانه ام ضخیم 3 میلی مطرح کننده سیسیت و الان بیضه سمت راست تا زیر شکم سمت راست و زیر دنده هام تیر میکشه گاهی خود به خود گاهی هم بیضه لمس کنم انگار یک رگ داخل این طور میشه و گرد احساس میکنم سر در نمیارم و زیر دنده سمت چپ هم انگار سفت شده بزرگ تا مثانه و یک بار رفتم دستشویی عقب انداختم یک ساعت بواسیر هم دارم یبوست شد که فشار اومد بهم با فشار تخلیه شد و تا نثانه خیلی درد گرفت ادارم یک لحضه قطع شد دوباره اومد که گاهی هم احاس سفتی ورم شکم میکنم انگار از همون روز این طورم دیگه سر در نمیارم گاهی هم ادار از اخر دو قطره میشه لطفا دقیق دقیق دقیق راهنمایی کنید چون هر متخصص گفتگو داشتم جواب دقیق نمیدهند خواهشن دقیق راهنمایی کنید ممنون ببخشید تشکر شرمنده
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۳۰ آذر ۹۷( 7 ماه پیش)
      سلام،لطفا" جهت معاينه به مطب مراجعه كنيد

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

190+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.