موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

اسکافولد - پرسش 15384

 • تصویر کاربر مهران دوشنبه ۳ بهمن ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 1208 کجی آلت تناسلی
  سلام دکتر من عمل کجی آلت انجام دادم و گفتن اسکافولد بزاری داخل آلت بهتره و من گذاشتم باعث حجیم تر شدن آلتم شده خواستم بدونم این اسکافولد غیر از حجیم کردن آلت چه فایده ی دیگه ای داره؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 ماه پیش)

   سلام بنده تا به حال رفرنسی برای استفاده از اسکافولد در الت ندیده ام. راه های زیادی برای افزایش سایز الت وجود داره مثل جراحی الت، تزریق ژل به الت یا چربی . تو لینک زیر کامل در این رابطه توضیح دادم:
   https://drshnategh.com/7430 

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است