موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

ناباروری - پرسش 8045

  • تصویر کاربر رامین شنبه ۲۴ آبان ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 322 بیضه
    سلام بنده ۳۳ سال سن دارم و۵سال است ازدواج کردم بنده مادرزادی بیضه های دو طرف هم بالا بودند ودر سن چهار سالگی عمل بیضه داشتم که اوردند پائین وهیچ رشدی نکرده سمت چپ که هیچ فرقی نکرده ولی سمت راست با دارو یکم فرق کرده والان سه ساله اقدام به بچه اوردن کردیم وزیر نظر پزشک دوساله که آمپول اچ سی جی میزدم بعد ازسه ماه آزمایش وفرقی نمی کرد وآخرین مرحله تیکه برداری کردن وچیزی نتونستند پیدا کنند اسپرم صفر ودکتر که ازمایش دیدند گفتند که متاسفانه هیچ چیزی نیست تو اسپرم تون وبرای اهدای جنین پیشنهاد دادند وماهم وجدانمان قبول نکرد حالا مانده ایم چه کنیم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۴ آبان ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام بهترین راه برای شما همان اهدا جنین است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است