مشاوره پزشکی

جراحی آبسه بیضه - پرسش 2738

 • تصویر کاربر ماهان چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸( 11 ماه پیش) بیضه
  با عرض سلام و تشکر از اطلاعات مفیدی که در سایت منتشر می کنید.
  در مورد ایجاد آبسه بیضه سوال دارم. یکی از آشنایانم عمل تغییر جنسیت داشته و متاسفانه بعد از عمل بدنش پروتزهای بیضه رو پس زده. در نتیجه هر دو پروتز رو برداشتن ولی الان که دو ماه از عمل میگذره، کیسه هایی که برای بیضه ساخته شده بود شدیدا آبسه کرده و تورم و درد شدیدی داره. در سونوگرافی تشخیص داده شده که آبسه ابعاد بزرگی داشته (4x5) و چندین آبسه کوچیک و بزرگ دیگه هم وجود داره. پزشکی که سونو گرافی رو انجام دادن، توصیه به عمل جراحی سریع داشتن. برای ایشون که بیضه هاشون تخلیه شده، امکان عمل به چه صورت وجود داره؟ آیا هر پزشک متخصص اورولوژی که پیشینه ایشون رو بدونه قادر به انجام عمل هست یا ایشون باید حتما به پزشک قبلی خودشون مراجعه کنن؟ بعد از عمل تخلیه امکان داره این مشکل دوباره بروز کنه؟
  پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸( 11 ماه پیش)
   سلام،هر ارولوژیستی قادر به اینکار است
   اگر جراحی درست انجام شود عود نمیکند

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.