موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

چسبیدگی کلاهک آلت به تنه و طول آلت - پرسش 1293

 • تصویر کاربر Mohammad چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 466 طول آلت تناسلی مردان
  سلام آقای دکتر واقعیتش من تو سن ۲۰ سالگی متوجه شدم بلوغ دیررس دارم و بلوغ نرسیدم و با مراجعه به دکتر مربوطه مشکلم در حال حل شدن ولی الان همه جا بدنم تغییر دیدم بجز طول آلت،،و بعد راجب چسبندگی عملش چطوریه ؟؟میخام زود و بی دردسر انجامش بدم.میشه؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸( 5 سال پیش)
   سلام،عملش سرپایی و حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است
   ۲ تا ۳ ساعت بعد از عمل هم مرخص میشوید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است