مشاوره پزشکی

پروستاتيت مزمن - پرسش 1868

 • تصویر کاربر بابك چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) پروستات
  با عرض سلام
  من ٤٥ ساله هستم و نزديك به ٢٠ سال هست كه پروستاتيت دارم و در بعضي موارد زودگذر (يك يا دو روزه)و در مواردي طولاني مدت (چند هفته) بهش دچار ميشم و در مواردي آنتي بيوتيك استفاده كردم و خيلي وقتها تحمل ميكنم! چندين بار آزمايش دادم تنها نشانه اي كه از پروستاتيت دارم شيري رنگ شدن ادرار و التهاب در دستگاه تناسلي است و چون در خارج از ايران زندگي ميكنم و دسترسي به پزشك متخصص مشكلات و مسير زماني خاص خودش رو داره بنابرين ميخواستم در صورت امكان نام دارو و يا آنتي بيوتيكي كه براي اين مشكل قابل استفاده هست را به من بدهيد تا از طريق دوستانم در ايران تهيه كنم! و اگر توصيه خاصي نم هست ممنون ميشم كه من را راهنمايي كنيد! با سپاس تلفني كه ثبت كردم تلفن من نيست! چون سيم كارت ايراني ندارم فقط براي كامل شدن فرم مجبور شدم!
  0046 709 103858 موبايل
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)
   سلام،من معمولا به بیماران سیپرو ۵۰۰ هر ۱۲ ساعت میدهم
   مقاله مربوط به پروستاتیت و مصاحبه تلویزیونی بنده راجع به التهاب پروستات را در سایت بنده مشاهده بفرمایید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

239+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.