مشاوره پزشکی

پروستاتیت - پرسش 1865

 • تصویر کاربر سینا چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) پروستات
  سلام آقای دکتر عزیز.بنده ۳۸ سالمه و متاهل.حدود ۴ماه قبل دچار درد شدیدی در ناحیه بیضه شدم با مراجعه به پزشک عنوان کردند که اپیدیدیمیت دارین و تاوانکس وتولترودین و پروترال تجویز کردند.بعد ۴۰ روز مصرف درد خوب شداما تکرر ادرار پیدا کردم و با سونوگرافی حجم پروستات را ۳۱ سی سی اعلام کردند.مجدد به پزشک دیگری مراجعه که گفتن پروستاتیت بوده و مجدد تاوانکس رو ادامه دادم.بعد گذشت ۴۰ روز دیگر تکرر ادامه داره.مجدد سونو انجام دادم که پروستات را با حجم ۱۹ سی سی اعلام ضمن اینکه یک کلسیفیکاسیون برجسته را درسمت راست اعلام کردند.آیا این تکرر و التهاب قابل درمان است؟نیاز به نوار مثانه است یا خیر؟چقد باید دارو مصرف کنم خوب شم؟سپاس از شما دکتر مهربون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)
   سلام،شما نزدیک ۳ ماه است که دارو مصرف میکنید اگر تکرر شما در زمینه التهاب بود باید تا الان خوب میشدید
   بهتر است یک نوار مثانه انجام دهید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

239+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.