موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مشاهده لکه های قرمز روی آلت تناسلی - پرسش 10938

  • تصویر کاربر دوستی سه شنبه ۱۰ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 381 بیماریهای جنسی
    سلام پسری هستم ۲۹ساله ۴ساله ازدواج کردم قبل ازدواج مشگلی نداشتم ولی بعد ازدواج متوجه لکه های قرمز در ناهیه دستگاه تناسلی خودم شدم به دکتر مراجعه کردم چند تا پماد دادن عالی بود ولی بعد یه مدت دوباره دیده شدن بیشتر مواقعی که از کاندوم استفاده میکردم به نطر شما چکار کنم چیزی هم بهش برخورد میکنه سوزش داره پوست هم میندازه
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۱۰ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام به علت اگزما و آلرژی هست از مواد محرک و الرژن دوری کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است