مشاوره پزشکی

درد پروستات - پرسش 1783

 • تصویر کاربر Ehsan جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) پروستات
  باسلام.
  چند ماه قبل بعداز درد شدیدی که درناحیه پهلو داشتم آزمایش ادرار و سونوگرافی دادم که پزشک ارولوژ تشخیص سنگ کلیه دادن که دفع شده. اما بعدش کمی تکرر ادرار و درد خفیفی که در ناحیه بالای آلت و گاهی بین بیضه و مقعد به صورت سینوسی با فاصله تکرار میشد سراغم اومد . به پزشک ارولوژ مراجعه کردم که ایشون برام آزمایش ادرار و کشت باکتریال نوشتن، در آزمایش هیچگونه باکتری در نمونه وجود نداشت. و چون تکرر و دردم کم شد دیگه پیگیر نشدم اما الان دباره دردها در همون نواحی شروع شده.و چند بار به صورت وحشتناکی در ناحیه لگن درد داشتم و احساس فشار در روده ها میکردم و با دستشویی رفتن چیزی برای دفع نداشتم. وقتی درد نداشته باشم مشکلی در دفع و ادرار ندارم.میخاستم بدونم مشکل از پروستاته و اینکه در ادرارم باکتری نبوده نشانه چیه؟(من چند ساله با تجویز پزشک برای ریزش مو قرص فیناستراید یک میلی استفاده میکنم)
  مممنون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)
   سلام،احتمالا شما دچار التهاب پروستات(پروستاتیت)شده اید در التهاب پروستات ازمایش ادرار نرمال است

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

239+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.