موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درد در بیضه - پرسش 1180

  • تصویر کاربر مصطفی دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 606 بیضه
    سلام آقای دکتر
    از درد بیضه طاقت ندارم.درد بیضه زده به کمرم و کلیه هام.یه قری زیر بیضه سمته چپم هست که اول به شگل یه عدس ریز بود الان بزرگتر شده.رفتم سونوگرافی کردم.دکتر هم معاینه کرد.گفت چیزی نیست.منم بهش گفتم وقتی بیضه ام شل مشخصه یا حموم میرم قشنگ مشخصه.دکتر گفت چیزی نیست.تو سونگرافی هم چون بیضه هام سفت بودن نشون نداد.دکتر جان خیلی درد دارم.میترسم.به دادم برس.دکتر جان اگه میشه جوابو برایم پیامک کنید چون ایمیل بلد نیستم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 4 سال پیش)
      سلام،دوست عزیز،بنده بدون معاینه چگونه میتوانم به شما کمک کنم؟؟؟؟

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است