موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

قهوهای شدن اسپرم - پرسش 7210

  • تصویر کاربر ابوالفضل شنبه ۱۸ مرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 254 پروستات
    سلام آقای دکتر من 23 سالمه چند سال خود ارضایی میکردم الان که کمترش کردم و در ماه یکی دو بار بیشتر نیست توی اسپرمم تکه های قهوه‌ای رنگ میبینم درد و علایم خاصی ندارم قبلا هم که خود ارضایی میکردم بیشتر مواقع ماهیچه های کف لگن رو سفت می گرفتم تا مانع خروج اسپرم بشه اما الان تکه های قهوه ای رنگ توی اسپرمم میبینم مدت ها پیش هم یکی از رگ های اطراف ناحیه تناسلیم کمی متورم شده بود اما اون موقع اسپرمم با تکه های قهوه‌ای رنگ همراه نبود
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۸ مرداد ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام شما دچار پروستاتیت(التهاب پروستات)شده اید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است