موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

بزرگی وریدها - پرسش 169

  • تصویر کاربر محسن یکشنبه ۳ تیر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 381 واریکوسل
    با سلام
    اقای دکتر چند وقتیس که دچار درد در ناحیه طناب اسپرماتیک بیضه ی راست هستم که گاهی درد در ناحیه پشت هم احساس می شود به هنگام نشستن ورید های الت تناسلی پرخون میشوند و حتی شبکه ی وریدی رو پوست اسکروتوم هم معلوم می باشد علت این مشکل چیست خیلی نگرانم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۳ تیر ۹۷( 5 سال پیش)
      سلام،يك سونوگرافي از بيضه ها و نواحي اينگوئينال ٢ طرفه انجام دهيد و با جواب ان به مطب مراجعه كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است