موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

شب ادراری - پرسش 289

 • تصویر کاربر زهرا سه شنبه ۹ مرداد ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 421 بی اختیاری های ادراری
  سلام و عرض ادب آقای دکتر
  پسر ۷ ساله ای دارم که شب ادراری داره . پیش دکتر کودکان بردم گفتن که ژنتیکی هستش و باید بهش یاد بدیم . امسال هم که میخواد بره مدرسه هم خودش استرس داره هم من . آیا لازمه که سونوگرافی مثانه و کلیه انجام بدیم براش . سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۹ مرداد ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام،سونوگرافي انجام دهيد اما به احتمال قريب به يقين نرمال است
   به مطب مراجعه كنيد تا با تغيير سبك زندگي و درمان دارويي بهبود يابند

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است