اسپرم هست یا نه – پرسش 938

 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 189 سوال های دیگر
  سلام

  A:من التم نعوظ پیدا کرد مثل نعوظ صبح گاهی و وقتی کوچک شد به سرویس رفته و زمانی که می خواستم ادرار کنم 1-اب سفید به رنگ تیره و چسبناکی که چسبناکی ان به هم پیوسته که ارام از من مقداری خارج شد بدون هیچ شهوت و جستنی و بنم بعد از خروج ان سست نشد و بعد ادرار که2- ادرار هم ان مایع سفید چسبناک بدون رنگ که ادرار را کشدار می کرد (منظور قسمت دوم اب بدون رنگ مثل اب اما چسبناک که خیلی مواقع از اقایان خارج میشه )ادرار با ان خارج شد می خواستم بدانم این اب سفید رنگ تیره چسبناک قسمت اول لطفا مشخص کنید برام مهمه که این منی و اسپرم است یا خیر و این چیست؟

  B:چون در چند دفه اخر که از من اسپرم خارج شده اسپرم کشدار و غلیظ بوده بر خلاف چندین سال گذشته که ابکی و خیلی رقیق بوده علت چیست ونقش تغذیه در ان موثر است یاخیر؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام،این اب به نوعی اضافه ترشحات اسپرم است که حین زور زدن موقع دفع ادرار از بدن شما خارج میشود و مشکلی برای شما ایجاد نمیکند تغذیه میتواند بر اسپرم موثر باشد

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.