مشاوره پزشکی

التهاب پروستات - پرسش 1119

  • تصویر کاربر مصطفی جمعه ۱۶ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) پروستات
    سلام اقای دکتر..۲ ماه پیش سوزش ادراری داشتم و گاهی اوقات درد در دیواره دستگاه تناسلی..خلاصه به دکتر مراجعه کردم قرص مصرف کردم ازمایش ادراری دادم اما در ادرار هیچ مشکلی نداشتم اما دکتر گفتن که التهاب پروستات دارین..بعد از ازمایش قرص ها قوی تر شد.قرص ها شامل تامسولوسین ،فلوکساسیلین و سلکسیپ هستن..اما از روزی شروع به خوردن کردم موقع ارضا شدن اب منی بسیار کم و شفاف و بدون رنگ خارج و‌خیلی چسبناک..گاهی اوقات هم فقط ۲ قطره خارج میشه..خواستم بدونم دلیلش این قرصاست یا چیزه دیگه ای؟؟؟دکتر خیلی نگرانم..خواستم یه راهنمایی کنین..ممنون میشم.در ضمن دکتر پزشکم گفت لازم نیست اصلا ازمایش PSA بدین..فقط همین قرص ها رو مصرف کنین..۳۴ سالمه
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۶ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)
      عوارضی که فرمودید به علت داروی تامسولوسین است و بعد از قطع مصرف ان برطرف میشود
      در مورد ازمایش PSA بهتر است انجام شود

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

27+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.