موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عفونت ادراری - پرسش 6122

  • تصویر کاربر S چهارشنبه ۱۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 453 سوال های دیگر
    سلام خسته نباشید بنده از تیر ماه ۹۸ تا شهریورماه هر ماه به علت عفونت ادراری ecoliدربیمارستان بستری شدم در هر بستری سوزن مروپنمم ۱۰۰۰ دریافت کردم به مدت یک هفته ..از مهرماه مجددا عفونت ادراری داشتم که طبق کشت ادرار داروی فسفومایسین۱۰عدد هر ۳روز تجویز شد در ابان ما مجدد کشت ادرار دادم که بازم ای کولای وجود داشت و این بار داروی نیترافرونتین را تجویز کردن که در اسفند ماه بعد از اتمام دارو مجدد کشت دادم ومشخص شد که باکتری به نیترافرانتید هم مقاوم شده و فقط به مروپنم و امکاسین و فسفومایسین حساس است الان مجددا داروی فسفومایسین مصرف میکنم به دستور پزشک اما در حال عمومی تغیری پیدا نکرده وسوزش ادرار و درد لگن را هنوز دارم میخواستم ببینم راه درمان دیگه ای است دکتر تشخیص دادن که ای کولای در بافت پروستات پنهان شده
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۱۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام،لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است