موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

دردکشاله ران وزگیل تناسلی - پرسش 6567

  • تصویر کاربر فرید چهارشنبه ۸ مرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 287 بیماریهای جنسی
    باعرض سلام وخسته نباشید۵۹ساله هستم و۴ماه پیش زگیل تناسلی مشاهده کردم درناحیه تناسلی وبلافاصله برای درمان مراجعه کردم لکن مدتیه زیرالت دانه های ریزوسفتی دارم باوجودیکه این قسمت هم درمان شده بودوازیکهفته بعدازدرمان درروی ران راست۱۰سانت پایینترازاستخوان لگن دردی دارم گاهاوحس میکنم زیردست برامدگی به شکل غده هست این دردگاهاهست وگذراست درپای چپم دارم ولی برامدگی نداردهمچنین درمجرای ادرارگاهی درددارم وگاهی ادرارم باسوزش تخلیه میشودخواهش میکنم ازاقای دکترمنوراهنمایی کنیدتستhpvمن۶بوده ومیخام درمان قطعی بشه دراین مدت هم رابطه جنسی نداشته ام باتشکر.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۸ مرداد ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام لطفا از طریق فرم مشاوره آنلاین موجود در سایت اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است