موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

واریکوسل - پرسش 16080

  • تصویر کاربر احمد پنجشنبه ۴ خرداد ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 64 واریکوسل
    سلام آقای دکتر خسته نباشید من الان 5 ساله ازدواج کردم اقدام به بارداری کردیم ولی بچه دار نشدم رفتم سونو دادم گفتن واریکوسل خفیف بیضه سمت چپ داری.بیشتر اوقات بیضه سمت چپم داغ میکنه احساس سنگینی بیضه دارم تا زمانی که غذای با تب سرد میخورم خوبه ولی به محض اینکه یه غذای با تب تب گرم میخورم بیضم داغ میکنه آزمایش اسپرم دادم درجه بالا و پایین میشه بعضی وقتا 15 میشه بعضی وقتا حتی به 2 میرسه. واقعا کلافه شدم نمیدونم چکار کنم خواهشا راهنماییم کنید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۴ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
      سلام لطفا با کلیه مدارک به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است