موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

حساسیت یا اگزما یا بیماری پوستی - پرسش 11966

  • تصویر کاربر محمد شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 395 سوال های دیگر
    سلام آقای دکتر خسته نباشین. یه روز از مغازه ای چن تا شورت مردانه خریدم همون لحظه بعد حموم من پام کردم مشکلی نداشتم بعد چن روز کنار پوست بیضه هام و کشاله رانم چسبیده به بیضه هام موقعی که تعریق میکردم بعد ورزش احساس سوزش داشت منم خیال کردم بخاطر اصلاخ اونحاس. چن روز گذشت دیدم عین سوختگی آب جوش لایه درم اونجا تاولای کوچیک غیرعفونیی زده بود نقطه نقطه . منم پماد زینک چن روز مدام استفاده کردم التهابش کمی بهتر شده ولی هر بار بار میرم ‌حموم آب میخوره میسوزه انگار زینک اکساید هم تاثیرش کمتر شده. ببخشین عکسایی که گرفتم بعد زدن پماد زینک اکساید گرفتم که خشکه نشون میدن . به نظرتون این حساسیته یا مشکل پوستی
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام به نظر شبیه مشکل پوستی هست

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است