موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نعوذ بی اختیار - پرسش 6917

  • تصویر کاربر علی جمعه ۲۷ تیر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 853 سوال های دیگر
    با سلام
    ۳۴ سالمه، معمولا مردان از ناتوانی نعوذ شکایت دارند ولی من کثرت تعداد نعوذ دارم و با کمترین تحریک نعوذ دارم، طولانی نشستن روی صندلی خودرو در مسافرت باعث نعوذ طولانی مدت ولی زیر ۲ ساعت میشه. من تنگی کانال مادرزادی و دیسکهای متعدد در پایین کمر دارم. به این ربطی داره، قبلا از صبوری شما و پاسخگوییتون سپاسگزارم.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۷ تیر ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام،بعید است ربطی به این مساله داشته باشد در صورت آزار دهنده بودن میزان نعوظ ها میتوانید دارو مصرف کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است