موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم نعوظ وزود انزالی زیر ۵ دقیقه - پرسش 17042

 • تصویر کاربر عبدالله سه شنبه ۲ آبان ۲( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 126 بیماریهای جنسی
  باسلام،۶۴ساله هستم در سال۹۸ اردیبهشت ماه بعلت گرفتگی عروق قلب عمل باز انجام داده ام دارو های کاردیلول و کاپتوپریل۲۵ورزواستاتین ۲۰وآ اس آ روزانه مصرف میکنم بعلت عدم نعوظوزودانزالی زیر۵ دقیقه به متخصص ارولوژیست مراجعه کردم فرمودند دراثر دوتا از قرص های ذکرشده است ابتدا قرص گیاهی بارنج به مدت۹۰ روز مصرف کردم موثر واقع نشد مجددا مراجعه کردم قرص تادالافیل ۱۰و ۲۰ گرمی پشنهاد دادند ولی اثر نداشت.
  لازم بذکر است مدت ها بعداز عمل قلب( عروق ) هیچ مشکلی نداشتم.ازلحاظ آزمایش نه قند دارم نه چرب ونه فشارخون ونه اعتیاد وزن متعادل است روزانه یک ساعت پیاده روی می کنم مشکل فکری ندارم فقط همين دو بیماری است
  استدعا می کنم راهنمای موثر عنایت فرماید.باتشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۲ آبان ۲( 4 ماه پیش)
   سلام لطفا از طریق ویزیت آنلاین اقدام‌کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است