موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درد و عدم نعوظ - پرسش 15897

  • تصویر کاربر عباس جمعه ۱ اردیبهشت ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 125 کجی آلت تناسلی
    با سلام و ارادت خدمت شما مدت حدود 20سال دیابت و مدت 3سال قلبی عروقی با داشتن 2عدد استند دارم سنم 60 حدود نزدیک به 2 ساله با مشکل تداوم نعوظ و عدم نعوظ مواجه بودم اخیرا مدت نزدیک به 6 ماه با درد هنگام نعوظ شبانه یا گاها نعوظ با پایداری کوتاه مواجه شدم طوری که تماس در لباس موقع نعوظ احساس درد دارم و لمس با دست در تمامی طول آلت درد مشاهده میشود و اخیرا حدود چند روزی است هنگام نعوظ کجی و انحنا همراه با درد ایجاد شده و در حالت غیر نعوظ موقع لمس رگ یا جسم سفت و سخت زیر دست احساس میشود لطف برای درمان راهنمایی بفرمایید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱ اردیبهشت ۲( 7 ماه پیش)
      سلام احتمالا مبتلا به پلاک پیرونی شده اید لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است