موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

Skin tag - پرسش 9190

 • تصویر کاربر Roham شنبه ۲۰ دی ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 338 سوال های دیگر
  سلام
  وقت بخیر
  حدود ۲ سال پیش روی آلتم جوش قرمز رنگ ظاهر شد و بعد از مدتی تبدیل به زائده گوشتی شد بعد از اون هم حدود ۱۰ ماهه که دو تا خال گوشتی در ابتدای آلت و یکی پایین تر ناف بوجود اومده
  خواستم دلیلش پ راههای درمانش رو بپرسم
  متأهل هستم و هیچ رابطه ی نا مشروعی نداشتم
  سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۰ دی ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام ظاهر آنها به زگیل میخورد بهتر است کرایو کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است