موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

سلام و ارادت - پرسش 15617

  • تصویر کاربر ۹۳۹ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 151 بیماریهای جنسی
    یکسال پیش چندتا زگیل بالای آلت ایجاد شد کرایو کردم چند ماه بعد دوباره اومد سعی کردم با اسید و داروهای مالشی از بین ببرم اما تعداد زیاد تر شد و با بی توجهی خودم روی مقعد هم تعدادی زد که کلش رو کرایو کردم منتظر مرحله دوم هستم آیا این روند بیماری طبیعی هست چون در مقعد ناگهانی و تقریبا تعداد زیادی ایجاد شد؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱( 11 ماه پیش)
      سلام سیستم ایمنی خود را تقویت کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است