موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تبخال تناسلی - پرسش 15255

  • تصویر کاربر دباغیان سه شنبه ۲۰ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 231 بیماریهای جنسی
    سلام من یک هفته سوزش درناحیه تناسلی دارم دکتررفتم گفتن عفونت پمادتریامسینولون استونایدبهم داداستفاده کردم شروع کردبه سوزش بیش تروزدن دانه های ریزدوباره دکتررفتم گفتن تبخال تناسلی میشه اشتباه کردن ویاتبخال تناسلی خوب شدنی هست گفتن تاآخرعمرهمراهت هست وبه همسرت می تونی انتقال بدی
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۲۰ دی ۱( 10 ماه پیش)
      سلام تبخال بهبودی قطعی ندارد اما با داروهای ضد ویروس و تقویت سیستم ایمنی امکان کنترل و سرکوب آن هست

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است