موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم تخلیه مثانه - پرسش 10912

  • تصویر کاربر سیدسعید دوشنبه ۹ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 290 پروستات
    سلام دکتر عزیز، خسته نباشید. موسوی هستم، جوان ۳۳ ساله و مجرد از تبریز. مشکلی که به خاطر اون مزاحمتون شدم، در رابطه با مشکل ادرار میباشد. متاسفانه در زمان پایان ادرار، احساس میکنم مثانه ام کاملا تخلیه نشده و بدین جهت مدت زمان بیشتری رو در دستشویی سپری میکنم تا این مسئله حل شود. در حقیقت بعد از اینکه ادرار، در اول بصورت نرمال تخلیه میشود،،بخاطر احساس وجود ادرار، در مثانه، مجبور به اعمال فشار میشوم و در اثر همین فشار، یواش،یواش جریان دوباره ادرار شروع و بعضا قطره قطره ادرار خارج شده و بعدا احساس تخلیه کامل مثانه رو پیدا میکنم. خواهشا جهت مرتفع گشتن این معظل راهکار ارایه فرمایید. گاها این مدت زمان طولانی شده و اذیت میشوم. آرزوی سلامتی خود و خوانواده محترمتان را دارم.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۹ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا برای ویزیت آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است