موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

کوتاهی یک دفعه آلت - پرسش 17055

 • تصویر کاربر آرام یکشنبه ۳۰ مهر ۲( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 70 طول آلت تناسلی مردان
  با سلام و احترام.
  طول آلت من نرمال بود ولی از پارسال شهریور بعد از مصرف داروی ریسپریدون و دپاکین برای بیماری افسردگی دوقطبی متاسفانه دچار کوتاهی آِلت و بی میلی شدید شدن به نحوی که آلت بیشتر اوقات داخل پوست فرو می رود. با توجه به این که ایران نیستم ممنون میشوم راهنمایی کنید ودر صورت امکان دارو را بفرمایید من ار این مشکل خارج بشوم.
  سن ۳۹.
  قد ۱۹۰
  وزن ۱۱۶
  سپاس و تشکر فراوان.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۳۰ مهر ۲( 4 ماه پیش)
   سلام لطفا از طریق ویزیت آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است