موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

ختنه - پرسش 12072

  • تصویر کاربر Abcd یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 673 سوال های دیگر
    سلام جناب دکتر پسرم دوسال و نیمهشه ۲۰ روزگی ختنه کرده و پوست ختنه و ب کلاهک چسبیده و یکدست شده و چسبندگی از سمت چپ بیشتره و مجرای ادرار کمی متمایل ب چی شده و موقع خروج ادرار،،ادرار کج خارج میشه سوالم اینه چ روشی برای درمانش باید انجام بدم و چ زمانی باشه بهتره و اینکه گاهی ادرارش بوی تندی میده ایا احتمال ب عفونته یا ن مربوط ب وعده غذاییشه .و گاها پیش میاد ک پوستی ک چسبیده ب کلاهک از همون مکان انگار ک برش میخوره و یه بریدگی کوچیکی ایجاد میشه و مثل پارگی کوچیکیه و بعد یکی دوروز دوباره خوب میشه باید جراحی کرد یا ختنه مجدد؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام باید معاینه شوند

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است