موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درمان کجی آلت - پرسش 9062

  • تصویر کاربر ar جمعه ۱۲ دی ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 256 کجی آلت تناسلی
    سلام آقای دکتر خسته نباشین . سوالما اینجور مطرح میکنم که مردی هستم 38 ساله ، 9 ساله ک ازدواج کردم و صاحب یک بچه هستم . از وقتی یادم هست آلتم کج بود و انحراف و خمیدگی محسوس به سمت پایین داشت ، و نکته دیگه اینکه برخلاف آلت های صاف و معمولی که با فشار دست بسمت بالا به راحتی خم میشوند و بسمت پایین خم نمیشوند آلت من کاملا برعکسه و وقتی با دست میخواهم بسمت بالا خمش کنم امکان نداره ولی بسمت پایین در جهت خمیدگیش براحتی خم میشه . خلاصه کنم بسیار هم از نظر زیبایی رنج اور هست و هم اینکه در مقاربت هم خانمم دچار درد میشه و در حالت نعوظ هم دچار درد هستم . برای بچه دار شدن هم بنظر میرسید بعلت خمیدگی منی بسمت پایین جهش داشت ن مستقیم که همین امر باعث شد 5 سالی بچه ار شدن ما دچار مشکل بشه ، ازتون خواهش میکنم در جهت درمان راهنمایی بفرمایید . تشکر از لطف شما
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۲ دی ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام دوست عزیز،تنها درمان کجی الت اصلاح آن از طریق جراحی است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است