موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مشکلات بیضه - پرسش 14346

  • تصویر کاربر مصطفی یکشنبه ۱۱ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 523 بیضه
    سلام ممنونم از پاسخگویی شما
    پسرم ۲ سال و نیمه است.از نوزادی موقع شستن اذیت میشد و هنوز هم موقع تعویض پوشک یا لمس رانش یا زیر شکم بشدت اذیت میشه.خیلی کم اتفاق می افتد که بیضه هاش کاملا پایین و داخل کیسه باشه .یبوست داره و بشدت ترسو بخصوص وقت تخلیه.لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایین.من از عمل کردنش میترسم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۱ مهر ۰( 2 سال پیش)
      سلام اگر بیضه در اکثر موارد بالا هست حتما جراحی کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است