موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

جوش - پرسش 14456

  • تصویر کاربر حمید شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 751 بیضه
    با سلام مدت زیادی هست که روی بیضه هام نقطه های کوچک قرمز رنگی پدیدشده خیلی نگرانم،تعدادشون قابل شمارشه‌و نه بزرگ میشن نه کوچیک‌ اگه فشارشون بدم خون بیرون میدن و خیلی پراکنده‌ هستن خواستم بدونم چه‌چیزی هستن لطفا راهنمایی کنید دکتر خیلی فکرم درگیرو نگرانم(عکس ارسالی یک عکس دانلود شده از گوگل هستش که نقطه های روی بیضه بنده نقریبا مشابه این موارده)از راهنمایی شما سپاس گذارم دکتر
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش)
      سلام این ضایعات در اثر تجمع عروق در سطح پوست ایجاد شده و مسری نیستند در صورت بزرگ شدن بیش از حد لیزر کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است