موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مشکلات نعوض آلت تناسلی - پرسش 15130

  • تصویر کاربر میثم دوشنبه ۲۸ آذر ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 171 سوال های دیگر
    سلام دکتر بزرگوار خدا قوت بنده ۵۲ ساله هستم،یکی دوساله هنگام خواب شبانه بی اختیار مشکل نعوض آلت تناسلی دارم وباعث بی خوابیم شده مجبور میشم شب چند بار از رختخواب بلند شم وراه برم ویا دستشویی برم و برگردم تا چند لحظه مشکل برطرف بشه باز هم همینطور تا صبح ادامه داره خیلی دارم اذیت میشم دکت خواهشن راهنمایی کنید مشکل کجاست باید چکار کنم تا مشکلم برطرف بشه.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۲۸ آذر ۱( 11 ماه پیش)
      سلام دارو برای تخلیه بهتر ادرار،داروی ضد نعوظ و تخلیه ادرار قبل از خواب شبانه

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است