موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درمورد درد سمت راست بیضه - پرسش 15376

  • تصویر کاربر ع دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 176 واریکوسل
    یک ماه قبل واریکوسل سم چپ را عمل کردم ولی الان دوباره سمت راست درد دارد وبعضی موقع بیضه سمت راست میکشه بالا وسفت میشه خواستم راهنمایی کنید به چه علت والان چکارکنم آیا امکان واریکوسل سمت راست وجود دارد
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
      سلام امکان واریکوسل سمت رایت وجود دارد اما برای تشخیص باید سونوگرافی رنگی از بیضه ها انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است