موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نعوظ - پرسش 12397

  • تصویر کاربر محمد جمعه ۱۴ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 238 بیماریهای جنسی
    ۴ماه هست که دوچار عدم نعوظ شدم قند ندارم کلسترول خوبه یعنی با دارو تحت کنترل هست فشار خون با دلتیازیم تحت کنترل هست مشکل خانوادگی ندارم همسرم بسیار مهربان وعالی هست. همیشه به صورت موقت دوچار این حالت می شدم ولی برطرف می شد اما این بار بسیار طولانی شده نمی دانم از عوارض واکسن کرونا هست که زدم یا مربوط به چیز دیگر هست به هیچ دارویی نه گیاهی نه قرص های رایج جواب نمی ده ۴۶ سال سن دارم و۱۶۷ اندازه قد باوزن ۹۷ کیلو در ضمن سابقه کلیه درد وشن کلیه دارم الآن هم سنگ هفت میلی دارم به تازگی دوچار زانو درد هم شدم که حدس خودم مربوط به کلیه وشن کلیه باشه آزمایش پروستات دادم مشکلی نداره فقط کراتین روی یک ممیز یازده هست بااین اوضاع برای من چه پیشنهادی دارین
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۴ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا با کلیه مدارک به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است