موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درد سمت راست شکم و بیضه - پرسش 15322

 • تصویر کاربر حسنی شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 176 بیضه
  سلام خدمت شما
  من زمانی که ورزش می کنم خصوصا تنیس که تحرک بالایی داره سمت راست پایین شکمم درد میکنه. فقط موقع تحرک بالا توی ورزش این درد میاد سراغم و تا روز بعدش تقریبا ادامه داره. سونوگرافی و آزمایش ادرار ه چیزی نشون نداد.
  رفتم دکتر گفت احتمالا گرفتگی عضلات شکمه. یک ماه استراحت کن و قرص ویتامین ب-3 و کلسیوم داد. حالا که گذشته و مصرف قرص هام تموم شده خوب شده بودم. اما الان چند روزی میشه باز درد میاد سراغم و بعضی وقت تا سمت راستم تیر میکشه. قبلا در مواقع عادی و در روزمره اصلا درد نداشتم (فقط تو ورزش کردن درد داشتم) اما الان 2 3 روزه بعضی وقتا در روز درد میگیره به سمت بیضه راست هم گاهی تیر میکشه. البته دردش غیرقابل تحمل نیست و کمه
  چی کار باید کنم؟ به چه دکتری مراجعه کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   سلام لطفا با همکاران ارتوپد مشورت کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است