موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تکرر ادرار فقط در شب - پرسش 7495

  • تصویر کاربر شریف دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 562 پروستات
    سلام سنم ۶۸ در روزها به محض اینکه یاد ادرار میکنم فورا باید دستشوئی برم دیرتر برم ترشح میشود ولی تکرر ادرار ندارم در شبها حداقل سه نوبت باید دستشوئی برم بنظرم مثانه کاملا تخلیه نشده و فشار ادرار کم است ولی سوزش یا خونریزی ادراری ندارم آیا با توجه به وضعیت خطرناک کرونا از راه دور میشه بمن کمک کنین از نظر هزینه مشکلی نیست ضمنا سیگار می کشم با تشکر شریف معاضدی مازندران تلفن ۰۹۱۵۷۷۱۶۱۸۰
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام لطفا از طریق فرم مشاوره آنلاین موجود در سایت برای ویزیت آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است