موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

پروتز بیضه - پرسش 1443

 • تصویر کاربر رضا یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 714 بیضه
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما . 4 سال پیش به دلیل پیچ خوردگی بیضه سمت چپم رو خارج کردند و میخوام عمل پروتز انجام بدم منتهی میخواستم هزینه عمل زیبایی رو بدونم و اینکه این عمل اختلالی در نزدیکی و روابط جنسی ایجاد میکنه یا خیر؟؟؟
  با توجه به اینکه شغل بنده حسابداری هستش و اینکه کلا پشت میز به صورت نشسته کار میکنم خواستم بدونم بلافاصله پس از عمل شرایط کار دارم یا خیر؟؟؟
  با تشکر از شما
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش)
   سلام،بسته به نوع پروتز عمل حدود ۸-۷ میلیون هزینه دارد
   عارضه خاصی نداشته و حداکثر ۵ روز پس از جراحی میتوانید کار کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است