موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

کلیه ومثانه ومجاری ادراری - پرسش 12171

  • تصویر کاربر شاهین جمعه ۲۱ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 345 مثانه
    سلام آقای دکتر خسته نباشید ما یه بیمارنخائی داریم بیماری سیرینگ نخائی دارن چن وقته شکم دردداشتن رفتن سونو آزمایش گفتن ورم کلیه داری کراتینش هم بالا ومثانه ش هن زخیم شده یمدت دارو خوردن کراتینشون اومد پایین آزمایش هم وجودمیکروب درکلیه بود دارودادن چن روزه کلا ادرارشون قطع شده وشکم دردشدیدیکی دوبارنلاتون زدن تا ادرارشون تخلیه شدمیخواستن ببینن چکارکنن خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۱ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا برای ویزیت آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است