موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مشاوره - پرسش 846

  • تصویر کاربر احمد یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 732 پروستات
    سلام دو هفته قبل سوزش ادراری به همراه کاهش فشار ادرار وتکرر ادرار داشتم سونو گرفتم بزرگی پروستات باحجم 40gr داشتم داروهای تجویز شده را مصرف کردم ومشکلم کاملا بر طرف شده اما تستpsa انجام دادم که 4.3 بود 43 سال دارم ایا احتمال سرطان پروستات برای من وجود دارد
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام،بسیار بعید هست و احتمالا انزیم پروستات در اثر عفونت بالا رفته است ۶ ماه بعد مجددا ازمایش را تکرار کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است