موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درو بیضه سمت راست و درد زیر شکم - پرسش 15374

  • تصویر کاربر احمدرضا دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 156 بیضه
    با سلام خدمت اقای دکتر مدتیه که مشکل دفع ادار دارم درد بیضه سمت راست و درد زیر شکم هم شدید دارم بعد از مراجعه به پزشک و انجام سونو فرمودند مجاری اداری گیر داره با یه عمل کوچک مشکل حل میشه ، بعد از عمل به مدت یک هفته کل مشکلاتم اعم از درد بیضه درد شکم و دفع ادار خوب شده ولی جسارتا بعد از اولین نزدیکی متوجه شدم که مایع منی ازم خارج نمیشه الان چند روزی ازین مسله گذشته تمام مشکلات قبلی مجددا برام پیش امده درد شدید زیرشکم و بیضه سمت راست دارم و تکرر ادار پیدا کردم و همچنین دفع ادار مشکل شدید دارم البته به پزشک معالجم مراحعه کردم فرمودن عوارض کپسول پروستام که تجویز کردن هست خیلی ممنونم خواستم نظر حضرتعالی رو بدونم لطف فرمودید.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
      سلام داروهای گشاد کننده مجرا باعث‌انزال معکوس و خارج نشدن مایع منی میشوند

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است