موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نعوظ بلند مدت و طولانی صبحگاهی - پرسش 310

 • تصویر کاربر اباذری دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 653 سوال های دیگر
  با سلام
  بنده هر روز نعوظ صبحگاهی دارم اما حدود یکسال هست که این نعوظ باعث دردسر شده.، نعوظ طولانی میشه حتماً باید از خواب بیدار بشم به سطح هوشیاری برسم تا به حالت معمولی برگرده، 34ساله و مجرد، چندین بار هم به متخصص های مختلف مراجعه کردم اما نتیجه نگرفتم، بیماری خاصی هم ندارم.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام،اين نشانه بيماري خاصي نيست
   قسمتي از اين نعوظ به دليل پر بودن مثانه است
   وسط شب ادرار خود را تخليه كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است