موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

وجود خون در مایع منی - پرسش 5832

 • تصویر کاربر امیر چهارشنبه ۲۱ اسفند ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 320 بیضه
  با سلام و احترام
  وقت بخیر جناب آقای دکتر
  اینجانب 37 ساله و متاهل هستم چند وقت پیش همسرم دچار عفونت جنسی شد وقتی به دکترشون مراجعه کردیم گفتن کیست بارتولن هست و تخلیه کردن و دارو دادن یه سری قرص مترونیدازول هم دادن گفتن بنده بخورم بعد از خوردن چند قرص متوجه خون در منی خود شدم و پس تکمیل شدن دوره مصرف دیگه قرص نخوردم تا چند روز پیش که دوباره متوجه خون در مایع منی خود با رنگ و حجم بیشتر و سرختر شدم و بعد از اون کمی هم احساس درد در بیضه ها و کمی سوزش در قسمت بالای آلت تناسلیم شدم و این کمی باعث نگرانی بنده شد میخواستم از شما کمک بگیرم و ببینم چه اقداماتی باید انجام بدم؟
  «در ضمن بنده معمولا فشار خون بالایی دارم»
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۱ اسفند ۹۸( 3 سال پیش)
   سلام،به پزشک مراجعه و انتی بیوتیک مصرف کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است