مشاوره پزشکی

کاهش فشار ادرار - پرسش 2657

 • تصویر کاربر فرهاد چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸( 11 ماه پیش) پروستات
  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر ناطق؛ من 37 سالمه و 5و6 سالی هست که کاهش فشار حدودا 25 درصدی تو ادرارم احساس میکنم به غیر از این نه دردی نه سوزشی و نه تکرری ندارم. فقط شروع ادرارم هم با 2و3 ثانیه تاخیره. جواب سونوگرافی رو خدمتتون ارسال میکنم، همچنین رادیولوژی rug و آزمایش اخیر که با 5 روز پرهیز غذایی بدون گوشت قرمز و نوشیدنی گازدار و فست فودو نمک بوده به پیوست خدمتتون ارسال می کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۱ تیر ۹۸( 11 ماه پیش)
   سلام،لطفا یک نوار مثانه انجام داده و با جواب ان به مطب مراجعه کنید
  2. تصویر کاربر فرهاد شنبه ۲۲ تیر ۹۸( 11 ماه پیش)
   ممنون از اینکه وقت گذاشتین. چشم حتما هماهنگ میکنم با مطب و خدمت میرسم. فقط دکتر جان من تا اونموقع از استرس میمیرم. بر اساس توضیحات شما تو تلوزیون این مشکل من میخوره به التهاب پروستات مزمن همونطور که تو سونوگرافی هم اومده، ولی الان ظاهرا شک شما به عصب مثانه رفته. یعنی این rug نشون میده که پروستات مجرا رو تنگ نکرده؟
  3. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸( 11 ماه پیش)
   سلام،شما تنگی مجرا ندارید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.