موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

ترشح خون از مجاری ادرار - پرسش 13417

 • تصویر کاربر علیرضا پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 249 پروستات
  بنده برای جلوگیری از ریزش مو 5 سال قرص فیناستراید 1mg استفاده میکردم که بعد از بروز عوارض جنسی قطع کردم، بعد از 4 سال حدود 1 ماهه به تجویز پزشک پوست و مو قرص دوتاستراید(آوودارت) مصرف کردم که در هفته سوم چند ساعت بعد از ارضا شدن لکه خون دیدم
  سه بار پیاپی این، اتفاق افتاد، در حال حاضر تو حالت عادی هم لکه خون روی لباس میبینم
  حالت التهاب تو ناحیه بیضه و مجرای ادرار دارم
  بنظر شما علت چیه؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
   شما دچار التهاب پروستات شده اید اما ارتباطی به داروی مصرفی شما ندارد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است